HAKKIMIZDA

Bu sayfa IS.GEN.TR sitesi hakkında siz ziyaretçilerimize bilgi verir.

IS.GEN.TR, iş arayan ziyaretçilerin ve eleman arayan firmaların iş ilanlarını çok geniş kitlelere duyuran yeni nesil iş arama motoru ve seri iş ilanları sitesidir.

IS.GEN.TR, en doğru işe en doğru insan düşüncesi ile ilan politikalarından taviz vermeden en iyi istihdam eşleşmesi sağlamak gayesindedir. Gerek yazılım alt yapısı gerekse kuruluş felsefesi ile firmalara, doğru adaya erişirken vakit ve mesai açısından tasarruf sağlamakta yardımcı olmaktadır.

IS.GEN.TR, birincil prensip olarak gizlilik garantisi ile hareket etmektedir, gerek yazılım gerekse de işleyiş alt yapısı ile tüm aşamalarda gizlilik esas prensiplerimizin başında yer almaktadır.

IS.GEN.TR, isminden aldığı güç ile seri iş ilanı alanında sahip olduğu kolaylıklar itibariyle işveren ve iş arayanlara yarar ve imkan sağlamak üzere iş ilanları sektörüne yeni bir soluk getirme prensibi ile yola çıkmıştır.

IS.GEN.TR, Ülkemizin ve tüm iş dünyamızın başarıdan başarıya koşması gereken 21.yüzyılda istihdam unsurlarını zorlaştırıcı değil kolaylaştırıcı olmayı stratejik bir ilke olarak benimsemiştir. IS.GEN.TR İş ilanları platformları içerisinde istihdam süreçlerini sektör dinamiklerinden, ticari öncelikle değil doğruluk ilkeleri üzerine yer edinme gayesindedir.

IS.GEN.TR, Bu amaçla dürüstlük doğruluk ve hakkaniyet ile bağdaşmayan her türlü dijital ve diğer girişimler IS.GEN.TR olarak sahip olduğumuz yüksek teknolojik alt yapı ve yazılım sayesinde negatif amaçlarına ulaşmadan sistem tarafından engellenmektedir.