MONTAJ OPERATÖRÜ

YADA ENTERPRİSE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

İŞ İLANI DETAYI

Montaj Operatörü Merkezi Mahmutbey / Erbay İş Merkezinde Olan AKERTEK GROUP, 41 Yıllık Köklü Geçmişe Sahip Olarak Ayakkabı Başta Olmak Üzere Saraciye Sektöründe Kendi Alanında Öncü Firmalardan Biridir.

AKERTEK GROUP Firmalarından Biri Olan YADA Teknoloji Firması Ile Teknoloji Üretimi Spesifik Olarak 3D Printerlar Konusunda Da Kontrollü Büyüyen AKERTEK, Teknoloji Üretim Müdürlüğü Bünyesinde Görevlendirilecek Montaj Operatörü Aramaktadır.

Pozisyon Ile Ilgili Kısa Görev Tanımı Ve Uygun Adayların Taşıması Gereken Özellikler Aşağıda Belirtilmiştir.

O YADA Teknoloji’Nin Üreteceği 3D Printerların Verimli Ve Hedeflenen Üretim Rakamlarına Ulaşabilmesi Için, O İş Güvenliği Ve Işçi Sağlığı Gereklerine Harfiyen Uyulması Ve Kullanması Kulaklık, Maske, Gözlük, Eldiven, Ayakkabı Vb , O Yapacağı Montajın Kalitesini Artırmak Için Kendisine Öğretilen Üretim Şeklini Uygulaması Ve Reçetede Belirtilen Şekilde/Yöntemlerle Üretim Yapması Ve Istenen Kriterlere Uygun Olarak Iplik Üretmesi, O Diğer Çalışma Arkadaşları Ile Saygı, Ahenk Ve Iletişim Içerisinde Çalışması Temel Faaliyetleridir.

1.Eğitim : En Az Lise Mezunu Olmalıdır.

Teknik Meslek Liselerinin Makina/Elektrik Ve Elektronik Bölümlerinden Mezun Olması Veya Üniversitelerin Elektrik / Elektronik Ön Lisans Bölümlerinden Mezun Olması Tercih Nedenidir.

2.Yabancı Dil : - 3.İş Tecrübesi : Üretim Ve Özellikle Elektrik / Elektronik Ağırlıklı Montaj Veya Üretim Konularında Çalışmış Ve En Az 1-2 Yıl Deneyim Kazanmış Olmalıdır.

4.Teknik Bilgi : - 5.Yaş Sınırı : 23-35 6.Cinsiyet / Askerlik : Erkek / Askerliğini Yapmış 7.Araç : - 8.Seyahat Gereği : - 9.İkametgah : İstanbul / Avrupa Yakasında Oturması Tercih Sebebidir.

10.Diğer Özellikler
Çok Düzenli Ve Titiz Olmalı Tertip Ve Disipline Önem Vermelidir.
Karar Verme Ve Pratik Olarak Problem Çözme Yeteneği Yüksek Olmalıdır.
Diğer Çalışanlarla Da Iyi Insan Ilişkileri Ve Iletişim Kurabilmelidir.
İş Güvenliği Konusunda Titiz Ve Bilgili Olmalıdır.
Bölge : Marmara Bölgesi
Şehir : İstanbul
İlçe : Bağcılar
Cinsiyet : Bay
Sektör : BİLİŞİM/BİLGİSAYAR
Pozisyon : Montaj
İstihdam : Tam Zamanlı
Deneyim : -
Maaş : Maaş Konuşulacaktır
İletişim : Tel No Gizli
Yetkili : -
Bitiş Tarihi : 25.10.2020

Detay
25.09.2020
Yayın Tarihi

Aktif
Durumu

12
Toplam Gösterim

35 gün
Yayın Süresi
İlanı Arkadaşına Gönder
İşkur ilanları

işkur iş ilanları için; İstanbul iş ilanları şehir sayfamızı ziyaret ederek işkur giriş sayfasını görüntüleyebilirsiniz.