İNTERAKTİF PAZARLAMA SATIŞ UZMANI ( İSPANYOLCA İTALYANCA İNGİLİZCE)

ESTEWORLD

İŞ İLANI DETAYI

Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu, İstanbulda Altunizade Ve Bahçelievler Bölgelerinde 3 Şubesi Ile 2004 Yılından Bu Yana Faaliyet Gösteren Estetik Ve Plastik Cerrahi Konusunda Branşlaşmış Bir Sağlık Kuruluşudur.

2014 Yılında, Altunizadede Hizmete Giren Estetik Cerrahi Kompleksi Ile Yatırımlarına Devam Eden Esteworld, Türkiyede Yüksek Bir Ivme Ile Gelişen Sağlık Sektörü Hizmetlerini, Ülkemizin Temsilini En Iyi Şekilde Yapacak Anlayışla Sunma Amacındadır.

Türkiye Geneli Dışında, 100Ün Üzerinde Ülkede Temsilcilikle Hastaya Hizmet Veren Esteworld, Avrupanın Ve Dünya’Nın Plastik Cerrahi Ve Estetik Konusunda Branşlaşmış Sayılı Sağlık Grupları Arasında Bulunmaktadır.

Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu Ümraniye İdari Ofis Lokasyonunda Görevlendirilmek Üzere İnteraktif Pazarlama Satış Uzmanı İtalyanca-İngilizce Üniversitelerin Ilgili Bölümlerinden Mezun Olmuş, Saç Ve Plastik Cerrahi Işlemlerinde Benzer Görevlerde Minimum 2 Yıl Tecrübeli, MS Office Programlarını Etkin Kullanabilen, Raporlama Ve Sunum Yapabilecek Düzeyde Çok Iyi Düzeyde İspanyolca/İtalyanca/İngilizce Dil Bilgisine Sahip, Tercihen Ikinci Dil Bilen.

Planlama, Organizasyon Ve Raporlama Becerisine Sahip, Sistemli Ve Düzenli Çalışma Prensibine Sahip, Diksiyonu Düzgün, Prezantabl, Dinamik, İletişim Becerisi Yüksek.

Call Center Olarak Gelecek Hasta Süreçlerinin Takip Etmek Satış Gerçekleştirmek, Satış Birimindeki Destek Çalışmaları Yürütmek, İlgili Birimler Ile Gerekli Koordinasyonu Sağlayarak Hasta Isteklerini Cevaplayabilmek, Satış Raporlamalarını Yapmak, Üst Yönetim Tarafından Verilen Görev Ve Çalışmaları Eksiksiz Olarak Yerine Getirmek.
Bölge : Marmara Bölgesi
Şehir : İstanbul
İlçe : Anadolu
Cinsiyet : Bay veya Bayan
Sektör : Diğer
Pozisyon : Pazarlama
İstihdam : Tam Zamanlı
Deneyim : -
Maaş : Maaş Konuşulacaktır
İletişim : Tel No Gizli
Yetkili : -
Bitiş Tarihi : 23.08.2020

Detay
24.07.2020
Yayın Tarihi

Aktif
Durumu

60
Toplam Gösterim

65 gün
Yayın Süresi
İlanı Arkadaşına Gönder
İşkur ilanları

işkur iş ilanları için; İstanbul iş ilanları şehir sayfamızı ziyaret ederek işkur giriş sayfasını görüntüleyebilirsiniz.