İNGİLİZCE BİLEN ASİSTAN

FLEKSSİT BÜRO MOBİLYALARI SAN. TİC.A.Ş.

İŞ İLANI DETAYI

BÜRO MOBİLYALARI ÜRETİMİNDE FAALİYET GÖSTEREN VE SEKTÖRÜN ÖNDE GELEN KURULUŞLARINDAN OLAN ŞİRKETİMİZİN İSTANBUL MARMARA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ'NDE İKİTELLİ GÖREVLENDİRMEK ÜZERE, YURT DIŞI SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN YURT DIŞINDAKİ OLAN İŞLEMLERİMİZİ YÜRÜTEBİLECEK TURİZM ALANIMIZDA BAŞARILI OLACAK YABANCI DİL BİLEN ASİSTAN ARIYORUZ.

Genel müdürün tüm iş akışını, görüşmelerini, yazışmalarını, raporlamalarını, randevularını, toplantılarını, bilgilendirmelerini, seyahatlerini organize edebilecek Lise ya da Meslek Yüksek okul mezunu, Ms Office Programlarını bilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Pratik, dikkatli, dinamik, güler yüzlü, disiplinli Dış görünüşüne özen gösteren Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, organizasyon yeteneği olan.

Yabancı dil bilen -İNGİLİZCE BİLEN Yabancı Uyruklu da Olabilir Prezantabl,Düşünceli Sorumluluk sahibi Edebiyatı güçlü Sağlık Turizm işini daha önce yapmış.
Ülke : Türkiye
Bölge : Marmara
Şehir : İstanbul
İlçe : Avrupa
Cinsiyet : Bay veya Bayan
Sektör : Mobilya - Aksesuar
Pozisyon : Asistan
İstihdam : Tam zamanlı
Deneyim : 0-2 yıl
Maaş : 2825
İletişim : Tel No Gizli
E Mail : -
Yetkili : -
Bitiş Tarihi : 12.06.2021

Detay
05.05.2021
Yayın Tarihi

Aktif
Durumu

16
Toplam Gösterim

40 gün
Yayın Süresi
İlanı Arkadaşına Gönder
İşkur ilanları

işkur iş ilanları için; İstanbul iş ilanları şehir sayfamızı ziyaret ederek işkur giriş sayfasını görüntüleyebilirsiniz.